CZENDE
menuNOVINKY
menuNAŠE FENY
Feny chovné
Feny veteránky
menuNAŠI PSI
menuŠTĚŇATA
menuODCHOVY
menuVZPOMÍNÁME
menuKONTAKT
menuODKAZY

Chovatelský servis

 

 

V dnešní době "samozřejmá" věc, ovšem ne vždy tomu tak je. Proto bychom byli rádi, aby každý zájemce o štěňátko z našeho chovu věděl, co od nás může čekat.

 

Když jsme si pořídili první berňačku DAISY FROM KRISTEN netušili

Odchovali jsme zatím tři vrhy. Není to moc, ale není to ani málo.

Naše chovatelská stanice klade důraz na to, aby byla schopna budoucím majitelům poskytnout veškeré informace, které jsou potřebné ke šťastnému životu s Vaším psem. Předáním štěňátka rozhodně nekončí naše úloha chovatelů. Rádi pomůžeme jak s výchovou, s výživou, tak s výstavami, uchovněním, prostě se vším :o) Víme, jak pro nás byly začátky velmi těžké, takže budoucím majitelům našich štěňátek se budeme snažit tuto cestu co nejvíce ulehčit. Je pro nás důležité zůstat ve spojení s majiteli našich odchovů, být jim nápomocní v době, kdy to budou štěňátka potřebovat - v době dovolených páníčků, ve složitých rodinných situacích atd. Prostě, nechceme "bezhlavě množit", ale s radostí chovat štěňátka, která budou přínosem pro všechny :o)a rovněž převzít veškerou zodpovědnost, která s tím souvisí.

Samozřejmostí při prodeji je kupní smlouva, mezinárodní očkovácí průkaz, tetování (popř.čipování) štěňátka a tzv.startovací balíček (krmení na první dny v novém domově atd.)

Protože i nám v životě se salašníky pomohlo několik lidí a dostalo nás "až sem" moc děkujeme a záměrně nejmenujeme, dotyční určitě vědí:o)))

V případě zájmu o štěňátko z našeho chovu nebo popř. radu ohledně námi chovaného plemene nás neváhejte kontaktovat.
Rovněž uvítáme nezávazné návštěvy k představení tohoto skvělého psího plemene. Po předchozí domluvě možnost ubytování i s Vaším čtyřnohým psím miláčkem (velikost nerozhoduje :oD) a pes (psi) jsou u nás zdarma.

Email: Sabatova.Katerina@seznam.cz

Tel.: 776 326 625