menuNOVINKY

menuNAŠE FENY

menuNAŠI PSI

menuŠTĚŇATA

AKTUÁLNÍ VRH!!!

menuODCHOVY

menuCHOVATELSKÝ SERVIS

menu BARFUJEME ..................aneb krmíme jinak

menuKONTAKT
menuODKAZY
Penzion Bodemika
Zvířecí pohřeb
Tricolor Shop
Coursingové cvičiště
Drahobudice

Barfujeme....

 

 

aneb krmíme jinak :o)

 


 

Tato stránka je ve výstavbě.

 

Nějakou dobu si panička zahrávala s myšlenkou, že granule není to pravé. Díky bohu nebyl žádný zdravotní problém u žádného z našich psů, co by nás k této změně nutilo. Oba kokříci, kteří už odešli za duhový most měli opravdu krásný věk, salašníci ťuk ťuk. Přesto jsme odjakživa (tj. 20 let co se psy žijeme) nikdy nekrmili jen granulemi. Přišlo to tak fajn nám i psům.

Pak začala "éra" BARFU. Zaujalo mě to, začala jsem se poohlížet a ptala se známých. Nejvíce mě oslovili zkušenosti Pavli od Andyho a Liv.

 

A rozjeli jsme to. Naše nežravá Daisy dožírá misku první. Je hubená pořád, ale jiná. Spokojenější, ještě vitálnější a tak to máme se všemi psy...

 

První co mě překvapilo, bylo, jak málo při krmení syrovým naši psi pijou. Samozřejmě maso má plno vody, zelenina...Ale pokud to člověk nevidí, neuvědomí si to.

 

A kde nakupujeme???

Všude, kde se dá. Odkazy určitě dodáme časem - protože i my stále hledáme na některé věci vhodné dodavatele ,o)

 

Většina lidí se ptá, zda je to úspornější i finančně. Ano i to je stránka věci, ale my tím, že se snažíme masa obměňovat, asi tak velikou úsporu nemáme. Vlastně máme - a to, že nekupujeme tolik pamlsků, jako dřív. Koupili jsme si sušičku a sušíme si pamlsky sami. :o)

 

Plno lidí se ptá na to, jak je to náročné časově. Věřte nebo ne, začátky jsou těžší, jako všechno, než si člověk všechno ohmatá :oD Ale dnes, po roce mi to připadá stejné - nabrat do odměrky granule nebo dát kus masa :o)